<![CDATA[ Wageningen Bioveterinary Research Nieuws RSS ]]> <![CDATA[ Verdenking van rundertuberculose in Nederland ]]> Mon, 15 May 2017 07:35:00 GMT <![CDATA[ Hoe ziekteverwekkers ons te vlug af kunnen zijn ]]> Wed, 10 May 2017 15:45:00 GMT <![CDATA[ Verantwoord omgaan met dieren: hoe doen wij dat? ]]> Tue, 09 May 2017 07:08:00 GMT <![CDATA[ Hoge kalversterfte aanleiding voor pleidooi voor vernieuwing ]]> Wed, 03 May 2017 16:00:00 GMT <![CDATA[ Risico vogelgriep afgenomen: landelijke maatregelen ingetrokken ]]> Thu, 20 Apr 2017 06:36:00 GMT <![CDATA[ Versoepeling maatregelen vogelgriep ]]> Fri, 14 Apr 2017 12:26:00 GMT <![CDATA[ Tweede symposium van het Dutch Arbovirus Research Network groot succes ]]> Mon, 03 Apr 2017 08:57:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep bij hobbyhouders ]]> Thu, 09 Mar 2017 08:04:00 GMT <![CDATA[ Brucella canis bij honden in Nederland ]]> Wed, 15 Feb 2017 13:04:00 GMT <![CDATA[ Nieuwe dierziekten in aantocht (video) ]]> Thu, 09 Feb 2017 09:02:00 GMT <![CDATA[ Vervoersverbod Stolwijk ingetrokken ]]> Mon, 23 Jan 2017 09:52:00 GMT <![CDATA[ Global Update FAO over vogelgriep ]]> Mon, 16 Jan 2017 14:16:00 GMT <![CDATA[ Friese zeearend was besmet met vogelgriepvirus ]]> Wed, 28 Dec 2016 13:49:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep vastgesteld bij pluimveebedrijf in Zoeterwoude ]]> Sun, 25 Dec 2016 09:00:00 GMT <![CDATA[ Geen vogelgriep bij omliggende pluimveebedrijven in Boven-Leeuwen ]]> Sat, 24 Dec 2016 22:00:00 GMT <![CDATA[ Verboden toegang: 'meekijken' bij het labonderzoek naar vogelgriep ]]> Thu, 22 Dec 2016 13:30:00 GMT <![CDATA[ Vervolgonderzoek Kamperveen, Hiaure en Boven-Leeuwen toont H5N8 ]]> Thu, 22 Dec 2016 10:45:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep vastgesteld bij dierenhandelaar in Stolwijk ]]> Thu, 22 Dec 2016 12:37:00 GMT <![CDATA[ Schade vogelgriep € 3 miljoen per week ]]> Wed, 21 Dec 2016 15:58:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep vastgesteld bij pluimveebedrijf in Boven-Leeuwen ]]> Mon, 19 Dec 2016 20:30:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep vastgesteld bij pluimveebedrijf in Hiaure ]]> Sun, 18 Dec 2016 10:29:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep vastgesteld bij pluimveebedrijf Kamperveen ]]> Sat, 17 Dec 2016 08:47:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep H5N5 vastgesteld in kuifeend ]]> Thu, 15 Dec 2016 16:12:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep H5N8 vastgesteld bij legkippenbedrijf in Abbega (Friesland) ]]> Tue, 13 Dec 2016 12:44:00 GMT <![CDATA[ Betaalbaar blauwtongvaccin met een lage benodigde dosis ontwikkeld ]]> Fri, 09 Dec 2016 12:28:00 GMT <![CDATA[ Structureel eiwit VP2 van Afrikaanse paardenpestvirus niet essentieel voor virusvermeerdering ]]> Thu, 08 Dec 2016 11:02:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep bij wilde vogels in Friesland en op Texel ]]> Thu, 08 Dec 2016 13:30:00 GMT <![CDATA[ Derde bedrijf in Biddinghuizen met vogelgriep ]]> Fri, 02 Dec 2016 06:45:00 GMT <![CDATA[ Onderzoek Verkenning Kalf bij Koe gestart ]]> Fri, 02 Dec 2016 10:02:00 GMT <![CDATA[ Opnieuw vogelgriep bij pluimveebedrijf Biddinghuizen ]]> Thu, 01 Dec 2016 12:13:00 GMT <![CDATA[ Hoogpathogene H5N8-vogelgriepvirus vastgesteld bij pluimveebedrijf in Biddinghuizen ]]> Sat, 26 Nov 2016 19:22:00 GMT <![CDATA[ Update situatie aviaire influenza ]]> Tue, 22 Nov 2016 16:51:00 GMT <![CDATA[ Hoogpathogene vogelgriep H5N8 vastgesteld bij watervogels Zeewolde ]]> Wed, 16 Nov 2016 10:35:00 GMT <![CDATA[ Ook vogelgriep H5N8 in Plaswijckpark Rotterdam ]]> Tue, 15 Nov 2016 06:32:00 GMT <![CDATA[ Terug van weggeweest: vogelgriep H5N8 ]]> Mon, 14 Nov 2016 13:38:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep - wat te doen als u dode vogels aantreft? ]]> Fri, 11 Nov 2016 10:47:00 GMT <![CDATA[ Hoog-pathogeen H5N8 aangetoond in wilde watervogels in Nederland ]]> Thu, 10 Nov 2016 14:52:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep H5 bij watervogels in Nederland ]]> Wed, 09 Nov 2016 20:07:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriepvirus bij gemengd pluimveebedrijf in Deurne getypeerd als H5N2 ]]> Fri, 04 Nov 2016 12:41:00 GMT <![CDATA[ Formularium Consumptievis: een nieuwe richtlijn voor gebruik van antibiotica in consumptievis ]]> Thu, 03 Nov 2016 06:00:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep H5 bij één pluimveebedrijf in Deurne - geen besmettingen in directe omgeving ]]> Mon, 31 Oct 2016 06:00:00 GMT <![CDATA[ Alertheid rond vogelgriepvirus ]]> Thu, 13 Oct 2016 10:22:00 GMT <![CDATA[ Flevoland trefpunt topsector Life Sciences & Health ]]> Tue, 04 Oct 2016 12:03:00 GMT <![CDATA[ Voorbereiden op een introductie van Afrikaanse paardenpest: waar landen de knutten? ]]> Mon, 19 Sep 2016 07:40:00 GMT <![CDATA[ SHV-Extended Spectrum Beta-Lactamases (SHV-ESBL's) die ziekenhuisbacteriën resistent maken nader onderzocht ]]> Thu, 15 Sep 2016 06:35:00 GMT <![CDATA[ Resistentie van bacteriën tegen antibiotica blijft stabiel ]]> Mon, 12 Sep 2016 07:07:00 GMT <![CDATA[ Wageningen Bioveterinary Research, nieuwe naam voor Central Veterinary Institute (CVI) ]]> Fri, 09 Sep 2016 08:18:00 GMT <![CDATA[ Optimisme over terugdringen Campylobacterbesmettingen ]]> Fri, 02 Sep 2016 07:18:00 GMT <![CDATA[ Replicatie-cyclus Rift Valley fever virus in kaart gebracht ]]> Wed, 24 Aug 2016 09:15:00 GMT <![CDATA[ Onderzoek naar tekenencefalitis bij landbouwhuisdieren ]]> Thu, 28 Jul 2016 06:15:00 GMT