<![CDATA[ Wageningen Environmental Research (Alterra) Nieuws RSS ]]> <![CDATA[ Veel glyfosaat in landbouwgronden: “Verlenging toelating niet verstandig.” ]]> Mon, 16 Oct 2017 09:24:00 GMT <![CDATA[ Amsterdammers doen 1000 metingen waterkwaliteit en zijn verrast ]]> Fri, 13 Oct 2017 11:29:00 GMT <![CDATA[ 30 jaar monitoring van bodemdaling op Ameland ]]> Thu, 12 Oct 2017 09:19:00 GMT <![CDATA[ Klimaatkennis kan investeringsbeslissingen in een duurzame richting sturen ]]> Thu, 12 Oct 2017 14:24:00 GMT <![CDATA[ Verbeteren planten het binnenklimaat? ]]> Fri, 06 Oct 2017 13:33:00 GMT <![CDATA[ Overheidsgrond biedt grote nog onbenutte kansen voor natuur en samenleving ]]> Tue, 03 Oct 2017 08:41:00 GMT <![CDATA[ Vergroening landbouw kan effectiever door pijlerstructuur los te laten ]]> Mon, 02 Oct 2017 10:14:00 GMT <![CDATA[ Groene Cirkels uitgebreid en met drie jaar verlengd ]]> Thu, 28 Sep 2017 12:56:00 GMT <![CDATA[ DUIN stelt nieuwe datacatalogus beschikbaar ]]> Thu, 28 Sep 2017 12:03:00 GMT <![CDATA[ Online Klimaateffectatlas geeft inzicht in klimaat van 2050 ]]> Wed, 27 Sep 2017 09:18:00 GMT <![CDATA[ Landgebruiksplan moet conflicten tussen bewoners en wild voorkomen ]]> Mon, 25 Sep 2017 09:06:00 GMT <![CDATA[ Waterkracht kan in potentie halve wereld voorzien van elektriciteit ]]> Wed, 20 Sep 2017 13:22:00 GMT <![CDATA[ Ook in Nederland vindt ontbossing plaats ]]> Wed, 20 Sep 2017 13:43:00 GMT <![CDATA[ Wageningen Environmental Research berekent CO2-emissies uit landgebruik en bosbouw ]]> Tue, 19 Sep 2017 10:02:00 GMT <![CDATA[ Schapen in Groningen gedood door wolf ]]> Mon, 18 Sep 2017 13:46:00 GMT <![CDATA[ Op Gezonde Schoolpleinen wordt minder gepest ]]> Mon, 18 Sep 2017 10:14:00 GMT <![CDATA[ Onderzoek naar onderwaterleven bij de Marker Wadden ]]> Fri, 15 Sep 2017 11:23:00 GMT <![CDATA[ Deltaplan voor Bangladesh ]]> Thu, 14 Sep 2017 11:09:00 GMT <![CDATA[ Actualisatie veldwerk in de Noordoostpolder afgerond ]]> Wed, 13 Sep 2017 14:20:00 GMT <![CDATA[ Nederland het eerste land met een officiële bijdrage voor de GSOCMap ]]> Wed, 13 Sep 2017 14:13:00 GMT <![CDATA[ Samenwerking studenten Fontys Hogeschool met WUR leidt weer tot Denk Groter Prijs ]]> Fri, 08 Sep 2017 07:39:00 GMT <![CDATA[ Aquafarm: afvalwater zuiveren, waardevolle organismen oogsten ]]> Tue, 05 Sep 2017 06:00:00 GMT <![CDATA[ Al 74 essen vermeerderd die mogelijk resistent zijn tegen essentaksterfte ]]> Mon, 04 Sep 2017 07:57:00 GMT <![CDATA[ Aantal otters voor het eerst sinds jaren nauwelijks gegroeid ]]> Fri, 01 Sep 2017 07:05:00 GMT <![CDATA[ De weg naar duurzame populaties weidevogels ]]> Thu, 31 Aug 2017 11:14:00 GMT