<![CDATA[ Livestock Research Nieuws RSS ]]> <![CDATA[ Herfstgras optimaal benutten door zomerstalvoeren ]]> Mon, 23 Oct 2017 08:04:00 GMT <![CDATA[ Nieuwe adviezen voor opvang eendagskuikens en klimaatbeheersing in vleeskuikenstal ]]> Thu, 19 Oct 2017 06:00:00 GMT <![CDATA[ Slootbeheer in de BedrijfsWaterWijzer           ]]> Mon, 16 Oct 2017 08:37:00 GMT <![CDATA[ CVB themamiddag aminozuren en voedermiddelen vleeskuikens ]]> Thu, 12 Oct 2017 12:06:00 GMT <![CDATA[ Lagere fosfaataanvoer zeugenbedrijf mogelijk met voeren van ontsloten granen ]]> Thu, 05 Oct 2017 09:47:00 GMT <![CDATA[ Terugdringen van geuremissie en endotoxinen bij vleeskuikens ]]> Wed, 04 Oct 2017 12:06:00 GMT <![CDATA[ Terugdringen van geuremissie en endotoxinen bij vleeskuikens ]]> Wed, 04 Oct 2017 12:20:00 GMT <![CDATA[ Methaanreductie via voeradditief vraagt om stikstofmanagement ]]> Mon, 02 Oct 2017 07:19:00 GMT <![CDATA[ Dairy Campus doet mee aan Weekend van de Wetenschap ]]> Fri, 29 Sep 2017 11:18:00 GMT <![CDATA[ Beweidingssysteem en seizoen bepalend voor zodedichtheid ]]> Thu, 28 Sep 2017 07:42:00 GMT <![CDATA[ KWIN Veehouderij 2017-2018 verschenen ]]> Fri, 08 Sep 2017 12:51:00 GMT <![CDATA[ VIC Sterksel volop aanwezig op Agrarische Dagen Someren ]]> Wed, 06 Sep 2017 10:17:00 GMT <![CDATA[ Integraal duurzaam stalsysteem StarPlus voor varkens genomineerd voor Innovatieprijs ]]> Wed, 06 Sep 2017 09:28:00 GMT <![CDATA[ Dairy Campus krijgt nieuwe business manager ]]> Wed, 06 Sep 2017 11:58:00 GMT <![CDATA[ Mest als waardevolle grondstof in de circulaire economie ]]> Tue, 05 Sep 2017 06:00:00 GMT <![CDATA[ Verbetering waterkwaliteit hoeft niet duur te zijn ]]> Mon, 04 Sep 2017 11:43:00 GMT <![CDATA[ Actieplan goede aanzet voor verminderen van kans op stalbranden ]]> Mon, 04 Sep 2017 05:00:00 GMT <![CDATA[ Zes sporen naar meer weidegang ]]> Thu, 31 Aug 2017 06:28:00 GMT <![CDATA[ Gezocht: studenten met visie ]]> Wed, 23 Aug 2017 09:26:00 GMT <![CDATA[ Geen effect van kruiden op berengeur biologisch varkensvlees ]]> Fri, 11 Aug 2017 13:49:00 GMT <![CDATA[ Reductie van ammoniak- en methaanemissie via voerspoor ]]> Mon, 07 Aug 2017 17:18:00 GMT <![CDATA[ Cursus verlenging levensduur van melkvee ]]> Wed, 02 Aug 2017 13:00:00 GMT <![CDATA[ Cursus varkensvoeding in de praktijk ]]> Wed, 02 Aug 2017 09:03:00 GMT <![CDATA[ Afspoeling in de BedrijfsWaterWijzer ]]> Mon, 31 Jul 2017 19:06:00 GMT <![CDATA[ De Marke scoort hoog op droogtevoeligheid in BedrijfsWaterWijzer ]]> Thu, 27 Jul 2017 12:25:00 GMT