<![CDATA[ Livestock Research Nieuws RSS ]]> <![CDATA[ Grotere toom biggen is € 63,50 waard ]]> Wed, 26 Apr 2017 13:34:00 GMT <![CDATA[ Gezocht: studenten met visie ]]> Thu, 20 Apr 2017 09:26:00 GMT <![CDATA[ Internationaal symposium melkveevoeding over management van de transitiekoe ]]> Fri, 14 Apr 2017 14:00:00 GMT <![CDATA[ Water: essentieel binnen de melkveehouderij ]]> Mon, 03 Apr 2017 07:15:00 GMT <![CDATA[ Geleidelijk spenen voorkomt speendip bij biggen opgegroeid in een groepskraamsysteem ]]> Mon, 13 Mar 2017 13:16:00 GMT <![CDATA[ KringloopWijzervoordeel fosfaatproductie kent forse verbetering ]]> Tue, 07 Mar 2017 08:29:00 GMT <![CDATA[ Digestaat kent hogere stikstof werkingscoëfficiënt ]]> Mon, 06 Mar 2017 15:08:00 GMT <![CDATA[ Hogere draagkracht bodem door dichtere zode bij kurzrasen ]]> Thu, 02 Mar 2017 14:16:00 GMT <![CDATA[ Verisscan: Nieuwe stap in optimalisatie bodemkwaliteit ]]> Wed, 01 Mar 2017 10:59:00 GMT <![CDATA[ LIV biedt kennispodium voor vogelgriep, fijnstof en varkensonderzoek in de praktijk ]]> Tue, 28 Feb 2017 10:57:00 GMT <![CDATA[ CVB bevestigt hogere pensbestendigheid van zetmeel van geplette gerst ]]> Mon, 27 Feb 2017 12:17:00 GMT <![CDATA[ Het effect van extra kunstmest N bepaald in BEN-pilot ]]> Thu, 16 Feb 2017 15:55:00 GMT <![CDATA[ Internationaal Melkveevoeding Symposium 2017 ]]> Thu, 09 Feb 2017 10:42:00 GMT <![CDATA[ Breng de bodem pH op peil ]]> Mon, 06 Feb 2017 10:27:00 GMT <![CDATA[ KTC De Marke produceert fors meer melk per kilogram fosfaat ]]> Mon, 06 Feb 2017 15:14:00 GMT <![CDATA[ Extra vezels in het voer vermindert kans op staartschade bij vleesvarkens ]]> Mon, 30 Jan 2017 16:28:00 GMT <![CDATA[ Opiniebijdrage Martin Scholten over rol veehouderij in de circulaire economie in het FD ]]> Sat, 28 Jan 2017 07:00:00 GMT <![CDATA[ Effect van fosfaatreductieplan op Koeien & Kansen bedrijven ]]> Tue, 24 Jan 2017 14:36:00 GMT <![CDATA[ Palingonderzoek Wageningen University & Research verder uitgebreid ]]> Mon, 23 Jan 2017 13:16:00 GMT <![CDATA[ Koeien & Kansen-ondernemers hebben oog voor duurzaamheid ]]> Mon, 16 Jan 2017 12:53:00 GMT <![CDATA[ Berekening Voederwaardeprijzen Rundvee aangepast ]]> Mon, 16 Jan 2017 13:31:00 GMT <![CDATA[ Kennismaking met duurzame fokkerij op Dairy Campus ]]> Fri, 13 Jan 2017 14:14:00 GMT <![CDATA[ Inkomen Koeien & Kansen 2015 vergelijkbaar met andere melkveebedrijven ]]> Thu, 22 Dec 2016 15:12:00 GMT <![CDATA[ Geen effect elektromagnetische straling van telecommunicatie op ontwikkeling kippenembryo’s ]]> Tue, 20 Dec 2016 06:00:00 GMT <![CDATA[ BedrijfsWaterWijzer start met testfase ]]> Mon, 19 Dec 2016 12:42:00 GMT