<![CDATA[ Livestock Research Nieuws RSS ]]> <![CDATA[ Geen effect van kruiden op berengeur biologisch varkensvlees ]]> Fri, 11 Aug 2017 13:49:00 GMT <![CDATA[ Reductie van ammoniak- en methaanemissie via voerspoor ]]> Mon, 07 Aug 2017 17:18:00 GMT <![CDATA[ De Marke scoort hoog op droogtevoeligheid in BedrijfsWaterWijzer ]]> Thu, 27 Jul 2017 12:25:00 GMT <![CDATA[ Mest verdunnen met erfwater ]]> Tue, 18 Jul 2017 09:43:00 GMT <![CDATA[ BedrijfsWaterWijzer helpt om beter om te gaan met droogte ]]> Tue, 04 Jul 2017 06:57:00 GMT <![CDATA[ Notering varkens eindelijk boven kostprijs ]]> Sun, 02 Jul 2017 22:00:00 GMT <![CDATA[ VIC Sterksel biedt kennisoverdracht op maat ]]> Fri, 30 Jun 2017 10:10:00 GMT <![CDATA[ Voerkosten sterk bepalend voor concurrentiekracht van pluimvee in Oost Afrika ]]> Thu, 29 Jun 2017 12:38:00 GMT <![CDATA[ Stadsvarkens tegen voedselverspilling ]]> Tue, 27 Jun 2017 07:00:00 GMT <![CDATA[ Themadag met innovaties voor een optimale ruwvoerteelt ]]> Tue, 20 Jun 2017 14:08:00 GMT <![CDATA[ Stikstof en fosfaat beter benut op Koeien & Kansen-bedrijven in 2016 ]]> Tue, 20 Jun 2017 13:48:00 GMT <![CDATA[ Impact huidige mestbeleid op bodemvruchtbaarheid grasland ]]> Fri, 16 Jun 2017 09:02:00 GMT <![CDATA[ Toekomstig saldo melkgeiten 246 euro ]]> Mon, 12 Jun 2017 11:48:00 GMT <![CDATA[ Genomic management van genetische diversiteit bij dieren ]]> Thu, 08 Jun 2017 09:18:00 GMT <![CDATA[ Oogsten van Miscanthus in late herfst lijkt aantrekkelijk ]]> Fri, 02 Jun 2017 14:07:00 GMT <![CDATA[ Checklist beoordeling lichtcondities bedrijfsmatig gehouden gezelschapsdieren ]]> Wed, 31 May 2017 12:03:00 GMT <![CDATA[ Gras past zich aan beweidingssysteem aan ]]> Mon, 29 May 2017 13:23:00 GMT <![CDATA[ Nederlandse eerste ster voor veiliger buitengebied uitgereikt op KTC De Marke ]]> Mon, 22 May 2017 11:56:00 GMT <![CDATA[ VIC Sterksel opent welzijns- en arbeidsvriendelijke Plateau 2.0 voor vleesvarkens ]]> Wed, 17 May 2017 18:22:00 GMT <![CDATA[ Beperken nitraatuitspoeling met BedrijfsWaterWijzer ]]> Tue, 16 May 2017 14:36:00 GMT <![CDATA[ Sterk wisselende maisopbrengsten door extreem weer ]]> Mon, 15 May 2017 09:45:00 GMT <![CDATA[ Proefbedrijf De Marke al jaren voorloper met BES-pilot ]]> Mon, 08 May 2017 07:47:00 GMT <![CDATA[ (Winter)erwten staan er na de winter goed bij ]]> Mon, 08 May 2017 07:12:00 GMT <![CDATA[ Hoge kalversterfte aanleiding voor pleidooi voor vernieuwing ]]> Wed, 03 May 2017 16:00:00 GMT <![CDATA[ Weer meer BEP voordeel voor Koeien & Kansen-deelnemers ]]> Mon, 01 May 2017 09:35:00 GMT