<![CDATA[ RSS Nieuws Wageningen UR ]]> 304511 <![CDATA[ Eerste Rode Lijst habitats op land en in zee ]]> Wed, 18 Jan 2017 11:33:00 GMT 304509 <![CDATA[ Sebastiaan Berendse wordt directeur Waardecreatie WUR ]]> Wed, 18 Jan 2017 10:59:00 GMT 304487 <![CDATA[ Vereniging Buitenstad: kansen voor de toekomst ]]> Wed, 18 Jan 2017 09:10:00 GMT 304269 <![CDATA[ Dagelijks klimaatbericht biedt perspectief om te handelen ]]> Tue, 17 Jan 2017 11:16:00 GMT 303973 <![CDATA[ Rukt de wasbeer op in Nederland? ]]> Mon, 16 Jan 2017 13:17:00 GMT 302706 <![CDATA[ Politieke steun voor een Ministerie van Voedsel ]]> Wed, 11 Jan 2017 15:26:00 GMT 302367 <![CDATA[ Bossen bevorderen wolkenvorming ]]> Wed, 11 Jan 2017 09:30:00 GMT 302030 <![CDATA[ Samenwerking op gebied van 'ruimte, water en ecologie' ]]> Tue, 10 Jan 2017 09:31:00 GMT 302012 <![CDATA[ Rem op aantalstoename grote herbivoren in de Oostvaardersplassen door ganzen ]]> Tue, 10 Jan 2017 07:46:00 GMT 300188 <![CDATA[ Wageningen University & Research in top 3 meest groene universiteiten ter wereld ]]> Tue, 03 Jan 2017 14:09:00 GMT 298974 <![CDATA[ Friese zeearend was besmet met vogelgriepvirus ]]> Wed, 28 Dec 2016 13:49:00 GMT 298943 <![CDATA[ Omschakeling naar pulsvisserij betekent hogere winst ]]> Wed, 28 Dec 2016 09:42:00 GMT 298582 <![CDATA[ Vogelgriep vastgesteld bij pluimveebedrijf in Zoeterwoude ]]> Sun, 25 Dec 2016 09:00:00 GMT 298583 <![CDATA[ Geen vogelgriep bij omliggende pluimveebedrijven in Boven-Leeuwen ]]> Sat, 24 Dec 2016 22:00:00 GMT 298262 <![CDATA[ Tijs Breukink stopt per 1 oktober 2017 als lid raad van bestuur Wageningen University & Research ]]> Fri, 23 Dec 2016 10:30:00 GMT 298307 <![CDATA[ Wageningse onderzoekers succesvol in EU-aanvragen ]]> Wed, 21 Dec 2016 15:18:00 GMT 297775 <![CDATA[ Gelderse samenwerking op gebied van voeding en cognitie ]]> Tue, 20 Dec 2016 14:56:00 GMT 297528 <![CDATA[ Zoeken naar nieuwe antibiotica ]]> Tue, 20 Dec 2016 06:00:00 GMT 297602 <![CDATA[ Vogelgriep vastgesteld bij pluimveebedrijf in Boven-Leeuwen ]]> Mon, 19 Dec 2016 20:30:00 GMT 297526 <![CDATA[ Inkomen per arbeidsjaar in totale land- en tuinbouw stijgt met bijna 8%; inkomens varkenssector op historisch hoog niveau ]]> Mon, 19 Dec 2016 13:00:00 GMT 297534 <![CDATA[ Nieuwe sensor voor snelle detectie van mycotoxinen in bier ]]> Mon, 19 Dec 2016 08:57:00 GMT 297383 <![CDATA[ Vogelgriep vastgesteld bij pluimveebedrijf in Hiaure ]]> Sun, 18 Dec 2016 10:29:00 GMT 297262 <![CDATA[ Vogelgriep vastgesteld bij pluimveebedrijf Kamperveen ]]> Sat, 17 Dec 2016 08:47:00 GMT 296588 <![CDATA[ Kansen voor het Nederlandse veehouderijcluster in Japan ]]> Wed, 14 Dec 2016 06:00:00 GMT 296569 <![CDATA[ Landelijke registratie van landschapselementen lijkt haalbaar ]]> Tue, 13 Dec 2016 11:30:00 GMT