Medewerkers

    Irene Houkes Jansen.jpg

    Irene Houkes-Jansen

    Hoofd Wageningen in'to Languages

    E: irene.jansen@wur.nl
    T:+31 317 48 36 33

    Mariette van der Windt.jpg

    Mariƫtte van der Windt

    Teamleider Service Centre

    E:mariette.vanderwindt@wur.nl
    T: +31 317 48 25 52

    Bert Keurentjes.jpg

    Bert Keurentjes

    Coƶrdinator Vertaling & Tekstredactie

    E: vertaalservice@wur.nl
    T: 06-27821849

    Lonneke Dortmans.jpg

    Lonneke Dortmans

    Medewerker Vertaling & tekstredactie

    E: vertaalservice@wur.nl
    T: 06-27821849

    Bram de Jong.jpg

    Bram de Jong

    Medewerker Vertaling & tekstredactie

    E: vertaalservice@wur.nl
    T: 06-27821849

    Susan Mennen.jpg

    Susan Mennen

    Senior medewerker Nederlands (NT2)

    E: susan.mennen@wur.nl
    T: 06-46085175

    Peter Griffith.jpg

    Peter Griffith

    Senior medewerker Engels

    E: peter.griffith@wur.nl
    T: +31 317 48 25 52

    Marly Gerkema Wolf.jpg

    Marly Gerkema-Wolf

    Medewerker Maatwerk

    E: marly.gerkema@wur.nl
    T: +31 317 48 85 78

    Sanne Stet

    Tailor-made courses

    E: tailor-made@wur.nl
    T: +31 317 48 85 78

    Amber Schijvens.jpg

    Amber Schijvens

    Medewerker Communicatie & Maatwerk

    E: amber.schijvens@wur.nl
    T: +31 317 48 25 52

    Marlindy Roelofs.jpg

    Marlindy Roelofs

    Medewerker Service Centre

    E:marlindy.roelofs@wur.nl
    T:+31 317 48 25 52

    Ellen Dijkstra.jpg

    Ellen Dijkstra

    Medewerker Service Centre

    E: ellen.dijkstra@wur.nl
    T: + 31 317 48 25 52