<![CDATA[ Wageningen Environmental Research (Alterra) Nieuws RSS ]]> <![CDATA[ Sustainable Development Goals van de VN onhaalbaar zonder duurzaam landgebruik ]]> Fri, 08 Dec 2017 12:50:00 GMT <![CDATA[ Europees bos kan 20% van de totale EU-broeikasgasuitstoot compenseren ]]> Fri, 08 Dec 2017 12:16:00 GMT <![CDATA[ Wim de Vries benoemd tot persoonlijk hoogleraar ]]> Wed, 06 Dec 2017 13:28:00 GMT <![CDATA[ Wolf blijft maand min of meer onzichtbaar in Nederland ]]> Wed, 06 Dec 2017 09:20:00 GMT <![CDATA[ WNF: Europese landbouwsubsidies houden natuurverlies in stand ]]> Mon, 04 Dec 2017 13:22:00 GMT <![CDATA[ De bestuurlijke weg naar Nationale Parken nieuwe stijl ]]> Fri, 01 Dec 2017 09:24:00 GMT <![CDATA[ Nieuw omgevingsbeleid: is eenvoudig wel beter? ]]> Wed, 29 Nov 2017 08:26:00 GMT <![CDATA[ Het Europese landschap vervaagt. Wat nu? ]]> Wed, 29 Nov 2017 10:19:00 GMT <![CDATA[ Naar een zadencollectie van inheemse wilde planten ]]> Mon, 27 Nov 2017 08:39:00 GMT <![CDATA[ Regenwormen komen tot voortplanting op nagemaakte Marsbodem ]]> Mon, 27 Nov 2017 14:01:00 GMT <![CDATA[ Kans op duurzaam blijven bewegen groter in het groen ]]> Fri, 24 Nov 2017 14:15:00 GMT <![CDATA[ Natuur heeft zowel een economische als een intrinsieke waarde ]]> Fri, 17 Nov 2017 07:42:00 GMT <![CDATA[ Verzuring bosbodems gaat door ondanks forse afname zure depositie ]]> Fri, 17 Nov 2017 12:48:00 GMT <![CDATA[ ‘Greppel plas-dras’ positief voor weidevogelkuikens ]]> Thu, 16 Nov 2017 13:46:00 GMT <![CDATA[ Wij maken de verborgen wereld onder onze voeten zichtbaar ]]> Thu, 09 Nov 2017 15:13:00 GMT <![CDATA[ Hoe zeker zijn de klimaateffecten van de toenemende vraag naar bio-transportbrandstoffen? ]]> Thu, 09 Nov 2017 12:46:00 GMT <![CDATA[ Groene daken zorgen voor meer leefbare steden ]]> Mon, 06 Nov 2017 10:53:00 GMT <![CDATA[ Veengronden stoten wel CO2 uit, bossen niet ]]> Mon, 06 Nov 2017 09:43:00 GMT <![CDATA[ Naar een verbeterde implementatie van Natura 2000 ]]> Thu, 02 Nov 2017 09:26:00 GMT <![CDATA[ Nederland groeit dicht als we niet oppassen ]]> Fri, 27 Oct 2017 12:49:00 GMT <![CDATA[ Maakt hitte straks leven onmogelijk in de Indus-Gangesvlakte? ]]> Thu, 26 Oct 2017 08:43:00 GMT <![CDATA[ Collectieven: Nederland is bijzonder, maar niet uniek ]]> Wed, 25 Oct 2017 12:35:00 GMT <![CDATA[ Veel glyfosaat in landbouwgronden: “Verlenging toelating niet verstandig.” ]]> Mon, 16 Oct 2017 09:24:00 GMT <![CDATA[ Amsterdammers doen 1000 metingen waterkwaliteit en zijn verrast ]]> Fri, 13 Oct 2017 11:29:00 GMT <![CDATA[ Klimaatkennis kan investeringsbeslissingen in een duurzame richting sturen ]]> Thu, 12 Oct 2017 14:24:00 GMT