<![CDATA[ Wageningen Bioveterinary Research Nieuws RSS ]]> <![CDATA[ Veterinair epidemioloog te gast bij Poolstation Spitsbergen ]]> Thu, 12 Jul 2018 08:16:00 GMT <![CDATA[ In Memoriam Prof. Dr. J.G. van Bekkum ]]> Tue, 03 Jul 2018 07:04:00 GMT <![CDATA[ Antibiotica worden vaak juist gebruikt, maar het kan nog beter ]]> Wed, 27 Jun 2018 13:00:00 GMT <![CDATA[ Strategische alliantie tegen wereldwijde dreiging van (her)opkomende ziekten ]]> Wed, 06 Jun 2018 08:00:00 GMT <![CDATA[ Het varken als model voor bestuderen van Zikavirus ]]> Fri, 18 May 2018 14:53:00 GMT <![CDATA[ Ministerie trekt ophokplicht pluimvee in ]]> Thu, 12 Apr 2018 07:09:00 GMT <![CDATA[ Prestigieuze EU-financiering voor BunyaVax ]]> Tue, 10 Apr 2018 11:13:00 GMT <![CDATA[ Het varken als model voor Zika virus-gemedieerde neuropathologie ]]> Fri, 06 Apr 2018 09:46:00 GMT <![CDATA[ Groot onderzoek naar streptokokken-problematiek bij biggen ]]> Tue, 03 Apr 2018 08:15:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep in Kamperveen ]]> Tue, 13 Mar 2018 12:30:00 GMT <![CDATA[ De Nederlandse gewone steekmug kan het Rift Valley fever virus overbrengen ]]> Tue, 27 Feb 2018 12:22:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep in Oldekerk ]]> Mon, 26 Feb 2018 06:42:00 GMT <![CDATA[ BunyaVax wint Innovation Award tijdens Animal Health Investment Europe ]]> Fri, 23 Feb 2018 15:47:00 GMT <![CDATA[ Kans op besmetting met ESBL via veehouderij is klein ]]> Fri, 09 Feb 2018 12:00:00 GMT <![CDATA[ Provincie Flevoland op bezoek bij WBVR ]]> Tue, 06 Feb 2018 08:49:00 GMT <![CDATA[ Brede inventarisatie van kennis en ervaring rond het houden van kalveren bij de koe ]]> Mon, 05 Feb 2018 13:55:00 GMT <![CDATA[ Een nieuw type vogelgriep, H5N6, in Nederland in 2017-2018 ]]> Tue, 30 Jan 2018 14:00:00 GMT <![CDATA[ HAS Hogeschool benoemt Olga Haenen van Wageningen Bioveterinary Research tot nieuwe lector ]]> Mon, 22 Jan 2018 01:00:00 GMT <![CDATA[ Wageningen Bioveterinary Research toezichthouder voor toetsen dierziekten IBR en BVD ]]> Thu, 11 Jan 2018 09:32:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep in Biddinghuizen ]]> Thu, 14 Dec 2017 15:00:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep - wat te doen als u dode vogels aantreft? ]]> Mon, 11 Dec 2017 10:47:00 GMT <![CDATA[ Hetty Schreurs versterkt Wageningen Bioveterinary Research ]]> Tue, 28 Nov 2017 12:56:00 GMT <![CDATA[ Dr. Ed van Klink nieuwe President European College of Veterinary Public Health ]]> Fri, 10 Nov 2017 10:38:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep in 2016 veroorzaakt door wilde trekvogels ]]> Fri, 10 Nov 2017 09:45:00 GMT <![CDATA[ Foto's opening nieuwbouw Wageningen Bioveterinary Research ]]> Tue, 07 Nov 2017 10:35:00 GMT <![CDATA[ Jeroen Kortekaas benoemd tot buitengewoon hoogleraar aan Wageningen University & Research ]]> Tue, 07 Nov 2017 14:53:00 GMT <![CDATA[ Nieuwe onderzoeksfaciliteiten voor bescherming van gezondheid dier en mens ]]> Tue, 31 Oct 2017 16:00:00 GMT <![CDATA[ Nederlandse samenwerking in Europees samenwerkingsprogramma One Health ]]> Fri, 13 Oct 2017 07:00:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep in Sint Philipsland ]]> Fri, 13 Oct 2017 06:11:00 GMT <![CDATA[ WBVR verstrekt patentlicentie aan Bunyavax B.V. ]]> Tue, 12 Sep 2017 12:20:00 GMT <![CDATA[ Longontsteking door een zieke cavia ]]> Thu, 07 Sep 2017 08:00:00 GMT <![CDATA[ Verhoogd risico pluimveebedrijven op vogelgriep bij water- en wilde watervogelgebieden ]]> Tue, 15 Aug 2017 07:00:00 GMT <![CDATA[ Brucella suis infectie bij hond na voeren van vers vlees ]]> Thu, 03 Aug 2017 07:03:00 GMT <![CDATA[ Volksgezondheidsrisico's Hepatitis E virus (HEV) in de voedselketen ]]> Wed, 12 Jul 2017 11:46:00 GMT <![CDATA[ Paardenziekte Equine Infectieuze Anemia (EIA) in Nederland ]]> Tue, 04 Jul 2017 15:28:00 GMT <![CDATA[ Monitoringsprogramma Wilde Zwijnen in Nederland ]]> Sat, 01 Jul 2017 07:00:00 GMT <![CDATA[ Antibioticaresistentie stabiel, maar alertheid blijft noodzakelijk ]]> Thu, 29 Jun 2017 07:37:00 GMT <![CDATA[ Mogelijk minder ruimen bij vroege opsporing van mond- en klauwzeer   ]]> Wed, 28 Jun 2017 09:00:00 GMT <![CDATA[ Vaker longontstekingen in de buurt van veehouderijen ]]> Fri, 16 Jun 2017 11:39:00 GMT <![CDATA[ EFSA gebruikt MINTRISK als tool voor risicoanalyse vector borne diseases ]]> Tue, 13 Jun 2017 08:22:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep bij wilde ganzen ]]> Tue, 30 May 2017 18:34:00 GMT <![CDATA[ Verdenking van rundertuberculose in Nederland ]]> Mon, 15 May 2017 07:35:00 GMT <![CDATA[ Hoe ziekteverwekkers ons te vlug af kunnen zijn ]]> Wed, 10 May 2017 15:45:00 GMT <![CDATA[ Verantwoord omgaan met dieren: hoe doen wij dat? ]]> Tue, 09 May 2017 07:08:00 GMT <![CDATA[ Hoge kalversterfte aanleiding voor pleidooi voor vernieuwing ]]> Wed, 03 May 2017 16:00:00 GMT <![CDATA[ Risico vogelgriep afgenomen: landelijke maatregelen ingetrokken ]]> Thu, 20 Apr 2017 06:36:00 GMT <![CDATA[ Versoepeling maatregelen vogelgriep ]]> Fri, 14 Apr 2017 12:26:00 GMT <![CDATA[ Tweede symposium van het Dutch Arbovirus Research Network groot succes ]]> Mon, 03 Apr 2017 08:57:00 GMT <![CDATA[ Vogelgriep bij hobbyhouders ]]> Thu, 09 Mar 2017 08:04:00 GMT <![CDATA[ Brucella canis bij honden in Nederland ]]> Wed, 15 Feb 2017 13:04:00 GMT