<![CDATA[ FBRNieuwsRSS ]]> <![CDATA[ Nieuwe toepassingen voor bietenpulp in vaatwasmiddel en leerindustrie ]]> Mon, 25 Nov 2019 09:40:00 GMT <![CDATA[ Tien interventies voor versnelling wereldwijde aanpak tegen voedselverlies en voedselverspilling ]]> Wed, 13 Nov 2019 14:46:00 GMT <![CDATA[ Magic Box effectief instrument tegen voedselverspilling ]]> Tue, 29 Oct 2019 06:30:00 GMT <![CDATA[ Van plant tot product op Dutch Design Week ]]> Thu, 17 Oct 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[ Nederlanders zamelen fors meer kunststofverpakkingen in ]]> Thu, 26 Sep 2019 09:45:00 GMT <![CDATA[ Actie-agenda om voedselverspilling en -verliezen rond 2030 te halveren ]]> Thu, 29 Aug 2019 07:02:00 GMT <![CDATA[ 1ste Europese conferentie Personalised Nutrition & Health (PNH) ]]> Thu, 01 Aug 2019 07:59:00 GMT <![CDATA[ AgROBOfood: Realisatie Europees netwerk en effectievere toepassing roboticatechnieken ]]> Wed, 10 Jul 2019 09:03:00 GMT <![CDATA[ Nieuw boekje over rol biomassa in circulaire economie ]]> Tue, 02 Jul 2019 11:14:00 GMT <![CDATA[ Europees netwerk stimuleert industriële toepassing lignine ]]> Tue, 02 Jul 2019 07:05:00 GMT <![CDATA[ Industrie zet vol in op producten met goede end-of-life-opties ]]> Mon, 01 Jul 2019 11:13:00 GMT <![CDATA[ Stefano Renzetti ontvangt Harald Perten Prize 2018 ]]> Wed, 24 Apr 2019 10:00:00 GMT <![CDATA[ De grootste uitdaging bij herformulering zit in de textuur ]]> Fri, 05 Apr 2019 14:46:00 GMT <![CDATA[ Kantelpunt bereikt voor herformulering voedingsproducten ]]> Wed, 20 Mar 2019 10:57:00 GMT <![CDATA[ Wageningse experts presenteren de nieuwste methoden voor kwaliteitsverbetering van groenten en fruit ]]> Thu, 14 Mar 2019 10:05:00 GMT <![CDATA[ Nieuwe campagne in strijd tegen voedselverspilling ]]> Mon, 04 Mar 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[ Nieuwe voedingsconcepten voor ouderen met dementie ]]> Wed, 30 Jan 2019 15:26:00 GMT <![CDATA[ App tegen voedselverspilling nu ook in Wageningen ]]> Mon, 21 Jan 2019 12:04:00 GMT <![CDATA[ Rekenmodel brengt hoeveelheid gerecyclede grondstoffen gemeenten in kaart ]]> Mon, 14 Jan 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[ Start samen met Toine Timmermans nu al met je goede voornemen en verminder je voedselverspilling ]]> Thu, 20 Dec 2018 13:02:00 GMT <![CDATA[ Blauwdruk systematische aanpak voedselverspilling voor Europa ]]> Wed, 21 Nov 2018 07:00:00 GMT <![CDATA[ Project ‘Gezonde Schoollunch’ voor een gezondere toekomst ]]> Mon, 29 Oct 2018 08:28:00 GMT <![CDATA[ Biobased Performance Materials Symposium 2018: ‘We doen onderzoek dat impact heeft’ ]]> Tue, 26 Jun 2018 13:31:00 GMT <![CDATA[ Lowlands Science: Laat de oermens in je los, kies jij dezelfde voeding als je voorouders? ]]> Thu, 21 Jun 2018 09:00:00 GMT <![CDATA[ Innoveren met het Digital Food Processing Initiative ]]> Thu, 21 Jun 2018 08:16:00 GMT