<![CDATA[ FBRNieuwsRSS ]]> <![CDATA[ Toegankelijk boekje over stand van zaken biobased plastics ]]> Thu, 17 Dec 2020 12:54:00 GMT <![CDATA[ Mijlpaal: eerste weg aangelegd met drielaags lignineasfalt ]]> Thu, 17 Dec 2020 12:39:00 GMT <![CDATA[ De integratie van de Green Deal en het Europese landbouwbeleid integreren – op een realistische manier ]]> Thu, 17 Dec 2020 13:10:00 GMT <![CDATA[ POWER4BIO, informatie voor regio’s in Europa die de volgende stap naar de bio-economie willen zetten ]]> Tue, 15 Dec 2020 12:26:00 GMT <![CDATA[ Consumenten positief over slimme houdbaarheidsindicator op de verpakking ]]> Mon, 14 Dec 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[ Theoretisch maximum van recycling van kunststofverpakkingen wetenschappelijk onderbouwd ]]> Thu, 10 Dec 2020 09:27:00 GMT <![CDATA[ Variabele productie van biobrandstoffen kan leiden tot een hogere voedselzekerheid ]]> Tue, 01 Dec 2020 14:59:00 GMT <![CDATA[ Impact en werkingsmechanisme micro- en nanoplastics op menselijke gezondheid ]]> Tue, 01 Dec 2020 12:49:00 GMT <![CDATA[ Toxicologie partner in twee onderzoeksprojecten Nederlandse Wetenschapsagenda (NWA) ]]> Thu, 26 Nov 2020 12:39:00 GMT <![CDATA[ Essensor en Wageningen University & Research bundelen krachten voor onderzoek naar voeding en consument ]]> Wed, 04 Nov 2020 13:00:00 GMT <![CDATA[ Wageningse tool geeft advies over optimale bewaarcondities hardfruit ]]> Wed, 04 Nov 2020 07:00:00 GMT <![CDATA[ Marcel Zwietering voorzitter ICMSF ]]> Thu, 15 Oct 2020 15:00:00 GMT <![CDATA[ Spelregels veranderen tegen voedselverspilling ]]> Fri, 09 Oct 2020 12:21:00 GMT <![CDATA[ VR-lesprogramma 'Avontuurlijke eiwitten' beschikbaar voor basisscholen ]]> Mon, 05 Oct 2020 23:00:00 GMT <![CDATA[ Kinderen eten gezonder door aanbieden van gezonde lunch op school ]]> Thu, 24 Sep 2020 13:00:00 GMT <![CDATA[ ProMuscle in de praktijk: thuiswonende ouderen baat bij krachttraining en extra eiwit ]]> Mon, 07 Sep 2020 07:45:00 GMT <![CDATA[ Monitor Voedselverspilling 2018 gepubliceerd ]]> Tue, 01 Sep 2020 07:01:00 GMT <![CDATA[ PET-flessen zijn geholpen met zuiver recyclaat ]]> Tue, 04 Aug 2020 09:33:00 GMT <![CDATA[ Gebruik biomassa voor circulaire biobased materialen en chemicaliën ]]> Wed, 08 Jul 2020 10:34:00 GMT <![CDATA[ Kwart huishoudens verspilde tijdens COVID-19 crisis minder voedsel ]]> Thu, 02 Jul 2020 14:00:00 GMT <![CDATA[ Nieuwe circulaire materialen ontwikkelen met veilige biobased bouwstenen ]]> Wed, 01 Jul 2020 13:47:00 GMT <![CDATA[ Gerecyclede kunststoffolie heeft een geurtje, hoe je het ook scheidt ]]> Mon, 22 Jun 2020 13:29:00 GMT <![CDATA[ Meer #verspillingsvrij door goed om te gaan met houdbaarheidsdatums ]]> Mon, 15 Jun 2020 07:48:00 GMT <![CDATA[ Fenol vervangen door lignine in nieuwe FENIX NTM®- en Arpa HPL-panelen ]]> Mon, 08 Jun 2020 08:45:00 GMT <![CDATA[ Eat2Move start 3e fase: meer innovatiesamenwerkingen in voeding en sport ]]> Mon, 08 Jun 2020 07:27:00 GMT