<![CDATA[ NieuwsRSS ]]> <![CDATA[ Een jaar lang in het zee-ijs ]]> Thu, 05 Sep 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[ Noordse Stormvogel en plastics – graadmeter rapport 2018 ]]> Mon, 02 Sep 2019 06:58:00 GMT <![CDATA[ De ecotopen in de Waddenzee op de kaart ]]> Tue, 27 Aug 2019 07:13:00 GMT <![CDATA[ Diepzeegriezels in nieuwe fotogids ]]> Fri, 23 Aug 2019 07:32:00 GMT <![CDATA[ Normen en waarden van belang in dialoog over opvolging mosselconvenant ]]> Tue, 20 Aug 2019 14:00:00 GMT <![CDATA[ Stormvogel-sterfhuis ]]> Mon, 19 Aug 2019 07:29:00 GMT <![CDATA[ Een realistische kijk op zeewierproductie in de Noordzee ]]> Tue, 13 Aug 2019 09:52:00 GMT <![CDATA[ Schotse tuimelaars tussen Texel en Den Helder ]]> Tue, 23 Jul 2019 14:28:00 GMT <![CDATA[ Duikexpeditie op zoek naar de Nederlandse onderzeeboot O13 en bijzondere diersoorten Doggersbank ]]> Thu, 04 Jul 2019 11:28:00 GMT <![CDATA[ Waddenfonds steunt project Swimway Waddenzee ]]> Tue, 02 Jul 2019 07:21:00 GMT <![CDATA[ Oesterriffen inzetten tegen de hoge golven ]]> Mon, 01 Jul 2019 12:00:00 GMT <![CDATA[ Economisch belangrijkste doelsoorten voor de Nederlandse visserij staan er goed voor ]]> Thu, 27 Jun 2019 22:00:00 GMT <![CDATA[ Fokje Schaafsma vertelt over Zuidpoolonderzoek ]]> Mon, 24 Jun 2019 14:06:00 GMT <![CDATA[ Beroemde stormvogel ]]> Tue, 11 Jun 2019 08:17:00 GMT <![CDATA[ Heeft palinguitzet wel zin? ]]> Thu, 06 Jun 2019 09:17:00 GMT <![CDATA[ Chemicaliën uit ingeslikt plastic ]]> Wed, 29 May 2019 06:38:00 GMT <![CDATA[ Onderzoekers zaaien zeekraal op pionierkwelder Delfzijl ]]> Tue, 28 May 2019 11:10:00 GMT <![CDATA[ Trekroutes grauwe franjepoten in kaart gebracht ]]> Tue, 21 May 2019 13:09:00 GMT <![CDATA[ Overlevingsonderzoek afgerond: conditie vis blijkt cruciale factor ]]> Fri, 17 May 2019 13:59:00 GMT <![CDATA[ Zeekoetsterfte na MSC Zoe – het belang van langetermijnonderzoek ]]> Mon, 06 May 2019 14:46:00 GMT <![CDATA[ Nog niet duidelijk wat de MSC Zoë allemaal verloor ]]> Fri, 19 Apr 2019 08:19:00 GMT <![CDATA[ Weer een stranding van bio-korrels ]]> Fri, 19 Apr 2019 06:53:00 GMT <![CDATA[ Caribische koraalriffen in 40 jaar tijd hard achteruitgegaan ]]> Wed, 17 Apr 2019 13:00:00 GMT <![CDATA[ Mosselbanken als dynamische structuren ]]> Tue, 02 Apr 2019 07:21:00 GMT <![CDATA[ Win-Wind: medegebruik van windmolenparken op zee haalbaar en winstgevend maken ]]> Mon, 01 Apr 2019 11:02:00 GMT