
Project
Urban NEXUS: connecting food, water, climate change
In 2050 zal bijna 70% van de mensheid in de stedelijke omgeving wonen. Sociaal-economische afwegingen zijn noodzakelijk om nieuwe oplossingen voor meteropolitane problemen te realiseren.
Deze oplossingen worden mogelijk door nieuwe technologieën, nieuwe ontwerpen en adaptieve governance benaderingen en innovatie. Het doel van dit project is om inzicht te krijgen in de synergie binnen de urban NEXUS themas (zoals voedsel, klimaatverandering en water) om (economisch) governance en socio-economische valuatie te ondersteunen. Het project wordt uitgevoerd in samenhang met KB-25-001-002.
Publicaties
-
Farmers in metropolitan areas : managers of natural capital
In: CAP impact on economic growth and sustainability of agriculture and rural areas. - : Institute of Agricultural Economics (IAE) - p. 243 - 252. -
Global Metropolitan-Detector : Application of Global-Detector for worldwide detection of metropolitan land use options
-
Metropolitan solutions, the urban challenges
: Wageningen University and Research