<![CDATA[ RSS nieuws Biobased Economy ]]> 410831 <![CDATA[ CO2-emissie glastuinbouw in 2017 na jarenlange daling beperkt gestegen ]]> Thu, 15 Nov 2018 11:45:00 GMT 404691 <![CDATA[ Septembernummer Wageningen World nu online ]]> Tue, 18 Sep 2018 09:46:00 GMT 404527 <![CDATA[ Lancering infrastructuurstrategie voor industriële biotechnologie ]]> Mon, 17 Sep 2018 06:22:00 GMT 393810 <![CDATA[ Verbeteropties voor de recyclingketen van kunststof verpakkingsafval ]]> Wed, 29 Aug 2018 08:49:00 GMT 398759 <![CDATA[ Biologische afbraak van Polycyclische Aromatische Koolwaterstoffen (PAK's) goed mogelijk ]]> Fri, 20 Jul 2018 08:10:00 GMT 396123 <![CDATA[ Biobased Performance Materials Symposium 2018: ‘We doen onderzoek dat impact heeft’ ]]> Tue, 26 Jun 2018 13:31:00 GMT 393643 <![CDATA[ Duurzame kleding gemaakt van schimmels ]]> Wed, 30 May 2018 08:47:00 GMT 393259 <![CDATA[ Analyse nieuwste wetenschappelijke inzicht in indirecte veranderingen in landgebruik (ILUC) van biobrandstoffen ]]> Thu, 24 May 2018 10:41:00 GMT 392864 <![CDATA[ Retrofitting van de Bijlmerbajes ]]> Tue, 22 May 2018 22:00:00 GMT 392868 <![CDATA[ Biobased materialen, bestand tegen zware omstandigheden ]]> Fri, 18 May 2018 13:29:00 GMT 391937 <![CDATA[ Scenario’s leggen fundament onder circulaire gemeenschap ]]> Thu, 03 May 2018 09:49:00 GMT 389730 <![CDATA[ Provincie Zuid-Holland in hogere versnelling naar een circulaire economie ]]> Thu, 05 Apr 2018 08:00:00 GMT 386098 <![CDATA[ Warmedrankenbekers: recyclen of vergisten? ]]> Tue, 27 Feb 2018 07:00:00 GMT 386118 <![CDATA[ Opwekken van energie uit brood- en gft afval in Amsterdamse buurt ]]> Thu, 22 Feb 2018 08:00:00 GMT 379154 <![CDATA[ Energiesystemen van de toekomst testen ]]> Thu, 18 Jan 2018 14:07:00 GMT 372596 <![CDATA[ NVRD roept op tot gezamenlijke innovatieagenda kunststofketenpartners ]]> Mon, 11 Dec 2017 08:54:00 GMT 369137 <![CDATA[ Kansrijke biobased alternatieven voor polair aprotische oplosmiddelen ]]> Wed, 06 Dec 2017 08:00:00 GMT 368504 <![CDATA[ Miljoenen voor technologisch toponderzoek in Wageningen ]]> Tue, 21 Nov 2017 10:22:00 GMT 363663 <![CDATA[ Organisch stadsafval kansrijk als buffer voor wind- en zonne-energie ]]> Thu, 26 Oct 2017 11:15:00 GMT 355289 <![CDATA[ WUR en Vredestein ontwikkelen racefietsband van paardenbloem-rubber ]]> Mon, 11 Sep 2017 06:30:00 GMT 353158 <![CDATA[ ‘Circulaire kunstmest’: van Afrika naar Nederland en terug ]]> Tue, 05 Sep 2017 06:00:00 GMT 353153 <![CDATA[ Mest als waardevolle grondstof in de circulaire economie ]]> Tue, 05 Sep 2017 06:00:00 GMT 353155 <![CDATA[ Aquafarm: afvalwater zuiveren, waardevolle organismen oogsten ]]> Tue, 05 Sep 2017 06:00:00 GMT 354877 <![CDATA[ Gezocht: partners voor innovatiewedstrijd Design the Ultimate Urban Greenhouse ]]> Tue, 05 Sep 2017 06:00:00 GMT 352456 <![CDATA[ Nieuwe Omgevingswet nog niet in lijn met circulaire economie ]]> Tue, 22 Aug 2017 07:20:00 GMT