<![CDATA[ RSS nieuws Biobased Economy ]]> 440167 <![CDATA[ Afvalwaterzuivering in New Delhi met Wageningse technologie ]]> Tue, 15 Oct 2019 11:29:00 GMT 439707 <![CDATA[ Wageningen University & Research versterkt samenwerking met Massey University ]]> Thu, 10 Oct 2019 07:26:00 GMT 438566 <![CDATA[ Nederlanders zamelen fors meer kunststofverpakkingen in ]]> Thu, 26 Sep 2019 09:45:00 GMT 437451 <![CDATA[ NWO-subsidie voor nieuwe filtertechnologie voor organische microverontreinigingen ]]> Tue, 10 Sep 2019 13:04:00 GMT 437240 <![CDATA[ Kringlooplandbouw – van visie naar monitoring en evaluatie ]]> Thu, 05 Sep 2019 12:05:00 GMT 436989 <![CDATA[ Brede academische samenwerking voor circulaire samenleving ]]> Mon, 02 Sep 2019 12:30:00 GMT 433018 <![CDATA[ Nieuw boekje over rol biomassa in circulaire economie ]]> Tue, 02 Jul 2019 11:14:00 GMT 432983 <![CDATA[ Europees netwerk stimuleert industriële toepassing lignine ]]> Tue, 02 Jul 2019 07:05:00 GMT 432910 <![CDATA[ Industrie zet vol in op producten met goede end-of-life-opties ]]> Mon, 01 Jul 2019 11:13:00 GMT 432612 <![CDATA[ Maria Barbosa benoemd tot persoonlijk hoogleraar ]]> Thu, 27 Jun 2019 14:59:00 GMT 426596 <![CDATA[ WUR onderzoekt met Rotterzwam de effecten van koffiedik op de bodem ]]> Fri, 12 Apr 2019 14:16:00 GMT 422294 <![CDATA[ BIOVOICES wil gebruik biobased producten stimuleren ]]> Thu, 28 Feb 2019 08:27:00 GMT 417221 <![CDATA[ Rekenmodel brengt hoeveelheid gerecyclede grondstoffen gemeenten in kaart ]]> Mon, 14 Jan 2019 08:00:00 GMT 404691 <![CDATA[ Septembernummer Wageningen World nu online ]]> Tue, 18 Sep 2018 09:46:00 GMT 404527 <![CDATA[ Lancering infrastructuurstrategie voor industriële biotechnologie ]]> Mon, 17 Sep 2018 06:22:00 GMT 393810 <![CDATA[ Verbeteropties voor de recyclingketen van kunststof verpakkingsafval ]]> Wed, 29 Aug 2018 08:49:00 GMT 398759 <![CDATA[ Biologische afbraak van Polycyclische Aromatische Koolwaterstoffen (PAK's) goed mogelijk ]]> Fri, 20 Jul 2018 08:10:00 GMT 396123 <![CDATA[ Biobased Performance Materials Symposium 2018: ‘We doen onderzoek dat impact heeft’ ]]> Tue, 26 Jun 2018 13:31:00 GMT 393643 <![CDATA[ Duurzame kleding gemaakt van schimmels ]]> Wed, 30 May 2018 08:47:00 GMT 393259 <![CDATA[ Analyse nieuwste wetenschappelijke inzicht in indirecte veranderingen in landgebruik (ILUC) van biobrandstoffen ]]> Thu, 24 May 2018 10:41:00 GMT 392864 <![CDATA[ Retrofitting van de Bijlmerbajes ]]> Tue, 22 May 2018 22:00:00 GMT 392868 <![CDATA[ Biobased materialen, bestand tegen zware omstandigheden ]]> Fri, 18 May 2018 13:29:00 GMT 391937 <![CDATA[ Scenario’s leggen fundament onder circulaire gemeenschap ]]> Thu, 03 May 2018 09:49:00 GMT 389730 <![CDATA[ Provincie Zuid-Holland in hogere versnelling naar een circulaire economie ]]> Thu, 05 Apr 2018 08:00:00 GMT 386098 <![CDATA[ Warmedrankenbekers: recyclen of vergisten? ]]> Tue, 27 Feb 2018 07:00:00 GMT