<![CDATA[ RSS nieuws Biobased Economy ]]> 380469 <![CDATA[ Beperkte bijdrage van biobased plastics aan circulaire economie ]]> Thu, 25 Jan 2018 14:08:00 GMT 372596 <![CDATA[ NVRD roept op tot gezamenlijke innovatieagenda kunststofketenpartners ]]> Mon, 11 Dec 2017 08:54:00 GMT 369137 <![CDATA[ Kansrijke biobased alternatieven voor polair aprotische oplosmiddelen ]]> Wed, 06 Dec 2017 08:00:00 GMT 368504 <![CDATA[ Miljoenen voor technologisch toponderzoek in Wageningen ]]> Tue, 21 Nov 2017 10:22:00 GMT 363663 <![CDATA[ Organisch stadsafval kansrijk als buffer voor wind- en zonne-energie ]]> Thu, 26 Oct 2017 11:15:00 GMT 355289 <![CDATA[ WUR en Vredestein ontwikkelen racefietsband van paardenbloem-rubber ]]> Mon, 11 Sep 2017 06:30:00 GMT 353158 <![CDATA[ ‘Circulaire kunstmest’: van Afrika naar Nederland en terug ]]> Tue, 05 Sep 2017 06:00:00 GMT 353153 <![CDATA[ Mest als waardevolle grondstof in de circulaire economie ]]> Tue, 05 Sep 2017 06:00:00 GMT 353155 <![CDATA[ Aquafarm: afvalwater zuiveren, waardevolle organismen oogsten ]]> Tue, 05 Sep 2017 06:00:00 GMT 354877 <![CDATA[ Gezocht: partners voor innovatiewedstrijd Design the Ultimate Urban Greenhouse ]]> Tue, 05 Sep 2017 06:00:00 GMT 352456 <![CDATA[ Nieuwe Omgevingswet nog niet in lijn met circulaire economie ]]> Tue, 22 Aug 2017 07:20:00 GMT 347414 <![CDATA[ Nieuwe internationale businessopleiding AgriFood van start ]]> Fri, 21 Jul 2017 08:11:00 GMT 343924 <![CDATA[ Polymerisatie pilotfaciliteiten kunnen ontwikkeling biobased materialen versnellen ]]> Fri, 30 Jun 2017 06:31:00 GMT 343952 <![CDATA[ Innovatieve spuitgiet voedselverpakkingen ontwikkeld ]]> Thu, 29 Jun 2017 09:06:00 GMT 342788 <![CDATA[ Wageningen University & Research opent bio-asfalt fietspad ]]> Mon, 26 Jun 2017 05:00:00 GMT 251422 <![CDATA[ BBI-JU call: Stevige onderbouwing duurzaamheidseffecten nodig ]]> Mon, 15 May 2017 22:00:00 GMT 331682 <![CDATA[ Algen: onze oorspronkelijke omega-3-bron ]]> Thu, 11 May 2017 06:00:00 GMT 329217 <![CDATA[ MERIT-model brengt haalbaarheid innovaties circulaire economie in kaart ]]> Wed, 03 May 2017 10:17:00 GMT 329212 <![CDATA[ Biobased producten – hoe verklein je de afstand tot de markt? ]]> Wed, 03 May 2017 09:40:00 GMT 329192 <![CDATA[ Gezonde bodem cruciaal voor biobased & circulaire economie ]]> Wed, 03 May 2017 08:26:00 GMT 327743 <![CDATA[ Biomassa ontrafeld: kleinschalige bioraffinage voor en door bedrijven ]]> Tue, 25 Apr 2017 12:28:00 GMT 324927 <![CDATA[ Wetenschappelijk rapport geeft inzicht in feiten over biobased en biologisch afbreekbare plastics ]]> Thu, 20 Apr 2017 08:00:00 GMT 312363 <![CDATA[ Duurzame eiwitten kunnen latex in tapijtcoatings deels vervangen ]]> Tue, 21 Feb 2017 07:00:00 GMT 309911 <![CDATA[ Akkerbouw biedt kansen voor duurzame energie ]]> Fri, 10 Feb 2017 11:14:00 GMT 302720 <![CDATA[ Bonaire krijgt eigen AlgaePARC ]]> Fri, 20 Jan 2017 08:15:00 GMT