<![CDATA[ RSS Nieuws Wageningen University and Research ]]> 436154 <![CDATA[ Verband tussen zuidelijke droogte en extreme hittegolven in Europa ]]> Tue, 20 Aug 2019 07:39:00 GMT 435833 <![CDATA[ Appels beschermen tegen schimmelziekten en plagen met ‘Cabrio-kap’ ]]> Thu, 15 Aug 2019 07:09:00 GMT 435754 <![CDATA[ Fokken voor beter welzijn bij kortsnuitige hondenrassen ]]> Tue, 13 Aug 2019 08:54:00 GMT 435747 <![CDATA[ Grove den en Douglasspar niet gegroeid door droogte 2018: Bas Lerink bij NOS Journaal over de impact ]]> Tue, 13 Aug 2019 07:45:00 GMT 435722 <![CDATA[ Raad van bestuur Wageningen University & Research benoemt Josephine van Zeben tot nieuwe leerstoelhouder LAW Groep ]]> Mon, 12 Aug 2019 14:36:00 GMT 435519 <![CDATA[ In de toekomst houden zonnepanelen zichzelf schoon ]]> Fri, 09 Aug 2019 07:08:00 GMT 435485 <![CDATA[ Droogte: verruilen we straks aardappels voor quinoa? ]]> Thu, 08 Aug 2019 14:10:00 GMT 435301 <![CDATA[ ​Derogatie minder in trek door bedrijfsbeëindiging en knellende voorwaarden ]]> Tue, 06 Aug 2019 14:11:00 GMT 435106 <![CDATA[ Nieuwe inzichten in effect van neonicotinoïden op nuttige insecten ]]> Mon, 05 Aug 2019 19:00:00 GMT 435068 <![CDATA[ Groenten en fruit kweken bij een gemiddelde zomertemperatuur van 45°C ]]> Thu, 01 Aug 2019 11:32:00 GMT 434872 <![CDATA[ Hitte-eilanden in de stad zorgen voor hoge temperaturen ]]> Tue, 30 Jul 2019 08:44:00 GMT 434499 <![CDATA[ Weerballonnen meten hitteverschil stad en platteland ]]> Thu, 25 Jul 2019 14:28:00 GMT 434475 <![CDATA[ Muizenplaag verandert Zuid-Friesland in prairielandschap ]]> Thu, 25 Jul 2019 09:33:00 GMT 434381 <![CDATA[ Schotse tuimelaars tussen Texel en Den Helder ]]> Tue, 23 Jul 2019 14:28:00 GMT 434225 <![CDATA[ Directeur Wageningen Livestock Research Annie de Veer gaat naar LNV ]]> Mon, 22 Jul 2019 07:07:00 GMT 434161 <![CDATA[ Delen is het nieuwe hebben ]]> Fri, 19 Jul 2019 14:10:00 GMT 434085 <![CDATA[ Oostlandse energievoorziening zal verduurzamen ]]> Fri, 19 Jul 2019 08:00:00 GMT 434033 <![CDATA[ Wageningen en Groningen onderzoeken samen natuurinclusieve landbouw in Noord-Nederland ]]> Wed, 17 Jul 2019 14:22:00 GMT 434015 <![CDATA[ Gras-klaver mengsels in de transitie naar kringlooplandbouw ]]> Wed, 17 Jul 2019 11:09:00 GMT 433996 <![CDATA[ Veni-beurs voor negen WUR-onderzoekers ]]> Wed, 17 Jul 2019 08:00:00 GMT 433866 <![CDATA[ 10% minder fosforuitscheiding mogelijk bij biologische varkens en leghennen ]]> Mon, 15 Jul 2019 14:31:00 GMT 433596 <![CDATA[ Hoe simulatie sociaal gedrag helpt naoogst-verliezen te verminderen ]]> Thu, 11 Jul 2019 06:55:00 GMT 260462 <![CDATA[ Dode hommels onder lindebomen normaal voor tijd van het jaar ]]> Thu, 11 Jul 2019 06:00:00 GMT 433521 <![CDATA[ AgROBOfood: Realisatie Europees netwerk en effectievere toepassing roboticatechnieken ]]> Wed, 10 Jul 2019 09:03:00 GMT 433225 <![CDATA[ 12,5 miljoen dollar voor ontwikkeling humaan vaccin Rift Valley fever ]]> Wed, 10 Jul 2019 08:00:00 GMT