
Activiteit
Meeloopdag Voeding en Gezondheid
Interesse in de bacheloropleiding Voeding en Gezondheid? Kom een dagje samen met andere scholieren meelopen en ervaar hoe het is om te studeren in Wageningen.
Meld je uiterlijk 2 dagen voor een meeloopdag aan, zodat we je op tijd plaats en tijd van de meeloopdag kunnen mailen.
Wat ga je doen?
Dit is dé kans om het onderwijs en het studentenleven te ervaren! Je volgt colleges, die speciaal voor jou en de andere deelnemers worden gegeven. Het is wel een deel uit een echt college dat studenten Voeding en Gezondheid volgen. De studieadviseur geeft in een presentatie meer informatie over de opleiding. Er is ook een practicum en de studievereniging Di-Et-Tri geeft een presentatie over studeren in Wageningen.
Er is zeker ook ruimte om met studenten van de opleiding te praten, de hele dag zijn er studenten van de opleiding Voeding en Gezondheid aanwezig.
Heb je nog vragen over de meeloopdag, neem dan contact op met: voorlichting.diettri@wur.nl
Ik wist van tevoren bijna zeker dat ik deze studie wilde doen, door de meeloopdag kon ik mijn keuze definitief maken.
Wanneer zijn de meeloopdagen?
- 17 januari 2024
- 22 februari 2024
- 27 maart 2024
- 17 april 2024
- 30 mei 2024
Als een meeloopdag vol is kan je op de wachtlijst geplaatst worden door een mail te sturen aan voorlichting.diettri@wur.nl