
Presentatie
Themapresentatie Economie en Bedrijf 19.40 uur
Binnen dit thema vergelijken we opleidingen die de verschillende Wageningse thema's toepassen op de economie, bedrijven en consumenten.
Checklist
- Gebruik het liefst Chrome en anders Firefox
- Als je oortjes of een koptelefoon hebt, gebruik die dan. Dat geeft minder echo als er een vraag gesteld wordt.
- Klik 10 minuten voor aanvang op "Ga naar de presentatie" en daarna op 'Enter meeting room'.
- Mute je video en microfoon, tenzij er van je wordt gevraagd deze aan te doen.
Technische problemen?
Als je niet een microfoon symbool ziet betekent het dat niemand je kan horen. Klik dan op het telefoon icoontje om je audio aan te zetten.
Nog steeds problemen? Bel 06 12949512 en wij helpen je verder.
Opleidingen in dit thema
Bedrijfs- en Consumentenwetenschappen
Bij Bedrijfs- en Consumentenwetenschappen staat het spanningsveld tussen producent en consument centraal. Bedrijven willen winst maken. Consumenten willen iedere dag producten met een goede prijs-kwaliteitverhouding.
Economie en beleid
Met de opleiding Economie en Beleid word je een econoom die kan meedenken en sturen aan uitdagende thema’s als energie, internationale handel, klimaatverandering, inrichting van de groene ruimte en voedselproductie.