Internship

Communicatie en mobilisatie Greenpeace

De stagiair(e) bouwt mee aan een sterke community van vrijwilligers bij Greenpeace. Hij/zij houdt zich met name bezig met de communicatie-uitingen voor onze vrijwilligers maar ook voor ons scholennetwerk. Hiertoe behoort het beheren van het online vrijwilligersplatform Greenwire, onze vrijwilligersfacebookgroep en het plannen en organiseren van kleine evenementen. We zoeken iemand die creatief aan de slag gaat met beeld en tekst voor onze nieuwsbrieven, website en educatieve materialen. De focus van de stage ligt op het meewerken in de organisatie, niet op het uitvoeren van onderzoek.

De stagiair(e) bouwt mee aan een sterke community van vrijwilligers bij Greenpeace. Hij/zij houdt zich met name bezig met de communicatie-uitingen voor onze vrijwilligers maar ook voor ons scholennetwerk. Hiertoe behoort het beheren van het online vrijwilligersplatform Greenwire, onze vrijwilligersfacebookgroep en het plannen en organiseren van kleine evenementen. We zoeken iemand die creatief aan de slag gaat met beeld en tekst voor onze nieuwsbrieven, website en educatieve materialen. De focus van de stage ligt op het meewerken in de organisatie, niet op het uitvoeren van onderzoek.

Greenpeace Nederland zoekt per 1 september 2018 tot en met januari 2019 een stagiair(e) die:

  • communicatief sterk is; je ontwikkelt communicatie-uitingen zoals nieuwsbrieven, content voor de website en beheert sociale media. Afhankelijk van je studierichting, ervaring en interesses zijn er mogelijkheden om de focus te leggen op het gebied van webbeheer, vormgeving, social media of emailmarketing;
  • projectmatig kan werken; je organiseert deelname aan conferenties voor docenten en actie-avonden voor vrijwilligers;
  • een relevante HBO of WO opleiding volgt en tenminste 3e jaars is;
  • relevante ervaring heeft opgedaan in eerdere stages of werkzaamheden;
  • vier of vijf dagen à acht uur per dag beschikbaar is voor een periode van minimaal 5 maanden;
  • affiniteit heeft met de campagnes van Greenpeace;
  • goede ICT vaardigheden bezit. Bij voorkeur ook de beheersing van HTML;
  • vloeiend Nederlands spreekt en schrijft

Wat wij bieden

Als stagiair(e) bij Greenpeace heb je de mogelijkheid om je talenten verder te ontwikkelen en unieke ervaring op te doen bij een internationale organisatie. Je krijgt zowel vrijheid en verantwoordelijkheden als goede begeleiding. Jij kunt daadwerkelijk een bijdrage leveren aan een beter milieu. Daarnaast werk je in een prachtig pand op de NDSM werf in Amsterdam. Wij bieden een stagevergoeding van maximaal €250,- op basis van voltijd stage.