NieuwsRSS

<![CDATA[ NieuwsRSS ]]> <![CDATA[ Computer telt zeehonden snel en goed ]]> Fri, 26 Jan 2024 07:30:00 GMT <![CDATA[ Nieuwe eilanden Marker Wadden aantrekkelijk voor vissen ]]> Fri, 12 Jan 2024 12:36:00 GMT <![CDATA[ Vissen voor de wetenschap: sportvissers gezocht ]]> Mon, 08 Jan 2024 07:00:00 GMT <![CDATA[ Een warmere Waddenzee: lastige keuzes voor vissen ]]> Mon, 27 Nov 2023 12:29:00 GMT <![CDATA[ Beleidsscenario’s voor de garnalenvisserij ]]> Mon, 06 Nov 2023 08:00:00 GMT <![CDATA[ Populatie gewone zeehonden daalt derde jaar op rij ]]> Wed, 01 Nov 2023 12:20:00 GMT <![CDATA[ Inzet geluidsgolven om visscholen in Waddenzee waar te nemen ]]> Fri, 20 Oct 2023 10:17:00 GMT <![CDATA[ Nieuw rapport over plastic in noordse stormvogels uit het jaar 2022 gepubliceerd ]]> Thu, 19 Oct 2023 06:33:00 GMT <![CDATA[ 1,4 miljoen walvisachtigen in de Europese Atlantische Oceaan ]]> Wed, 04 Oct 2023 13:26:00 GMT <![CDATA[ Breed gedragen wetenschappelijk rapport over de ecologische effecten van garnalenvisserij ]]> Thu, 28 Sep 2023 10:00:00 GMT <![CDATA[ Social distancing bij zeehonden: een evolutionaire reactie op de overdracht van ziekteverwekkers? ]]> Wed, 09 Aug 2023 07:12:00 GMT <![CDATA[ Vissen met krabbenpotten in Prinses Amalia Windpark ]]> Fri, 04 Aug 2023 11:44:00 GMT <![CDATA[ Nieuwe inzichten in migratie ruige dwergvleermuizen over Noordzee kan slachtofferaantal verminderen ]]> Wed, 02 Aug 2023 09:01:00 GMT <![CDATA[ 10 jaar visserijonderzoek Sababank toont nieuwe kansen voor vissers aan ]]> Tue, 11 Jul 2023 07:31:00 GMT <![CDATA[ Onderzoek bevestigt aanhoudende groei van grijze zeehonden in de Waddenzee ]]> Thu, 06 Jul 2023 08:46:00 GMT <![CDATA[ Noordzeetongbestand onzeker, andere doelsoorten voor Nederlandse visserij gezond ]]> Fri, 30 Jun 2023 10:00:00 GMT <![CDATA[ Rifhaaien lopen veel groter risico op uitsterven dan eerder gedacht ]]> Tue, 20 Jun 2023 09:41:00 GMT <![CDATA[ Florida's falende bioveiligheid bedreigt Caribische reptielen ]]> Mon, 12 Jun 2023 13:11:00 GMT <![CDATA[ Met goede afspraken is in de Noordzee ruimte voor vogels én vissers ]]> Thu, 08 Jun 2023 08:00:00 GMT <![CDATA[ Vee verlaagt weerbaarheid kwelders tegen zeespiegelstijging ]]> Mon, 15 May 2023 14:02:00 GMT <![CDATA[ Nieuwe inzichten in de effecten van bodemvisserij op CO2-uitstoot ]]> Fri, 12 May 2023 07:57:00 GMT <![CDATA[ Kabeljauwen dol op kunstrif in windpark ]]> Tue, 18 Apr 2023 07:00:00 GMT <![CDATA[ Nieuw gebouwd koraalrif slaat aan ]]> Tue, 18 Apr 2023 07:00:00 GMT <![CDATA[ Unieke ontdekking: de ‘grote kleine vis’ ]]> Thu, 13 Apr 2023 11:00:00 GMT <![CDATA[ Snellere herkenning van niet-inheemse leguanen helpt Caribische natuurbescherming ]]> Tue, 28 Mar 2023 09:15:00 GMT