
Product
Spaans 1 (face-to-face of online)
Wil je Spaans leren voor stage, studie, werk, vakantie of omdat je het gewoon een prachtige taal vindt? Deze cursus geeft je in korte tijd een goede basis in de Spaanse taal. De nadruk ligt op praktische vaardigheden, maar ook de Spaanse cultuur komt ruimschoots aan bod. Na de cursus Spaans 1 kun je doorstromen naar Spaans 2, 3 en 4.
Doelgroep
Spaans 1 is bestemd voor iedereen die weinig of geen kennis heeft van de Spaanse taal en die in een korte tijd een stevige basis Spaans wil verwerven, met de nadruk op sociale vaardigheden. Het maximale aantal deelnemers per groep is 16.
Cursusniveau
Instapniveau: A0 (CEFR)
Eindniveau: A1 (CEFR)
Cursusinhoud
Na deze cursus kun je:
- eenvoudige woorden, uitdrukkingen en zinnen begrijpen;
- eenvoudige, korte vragen stellen en beantwoorden;
- een simpel gesprek volgen;
- eenvoudige, korte zinnen schrijven over persoonlijke zaken.
De nadruk ligt op mondelinge communicatie. Maar ook lees-, luister- en schrijfvaardigheid komen aan bod. Ook leer je meer over de Spaanse cultuur. Na deze cursus kun je deelnemen aan de cursus Spaans 2 (op weg naar A2).
Opzet
De cursus omvat 8 werkcolleges van elk één uur en drie kwartier per week. Daarnaast dien je rekening te houden met 2 tot 3 uur zelfstudie per week om het gewenste niveau te bereiken.
Data en tijden
Groep | Dag | Startdatum | Einddatum | Tijd | Status |
Spanish 1A (online) | donderdag | 25 mei | 6 juli | 19.30-21.15 uur | |
Spanish 1B (face-to-face) | maandag | 24 april | 3 juli | 19.30-21.15 uur |
Bekijk het volledige rooster hier.
Mocht de situatie aanleiding geven, dan kan het zijn dat de face-to-face cursus volledig online doorgaat.
Deze cursus wordt jaarlijks aangeboden in februari, mei en september.
Wil je deze cursus graag volgen, maar is hij volgeboekt of staat de gewenste startdatum er nog niet bij? Klik dan hier en wij laten het je weten als je je kunt inschrijven voor nieuwe data.
Locatie
Je volgt de cursus bij ons op locatie: Forum, Wageningen Campus.
Cursusmateriaal
- Aula Internacional Plus 1. ISBN: 9788418224157.
Bij deelname aan deze cursus ontvang je tijdig meer informatie over de aanschaf van het cursusmateriaal.
Certificering en examen
Je ontvangt een certificaat van Wageningen in'to Languages bij 80% aanwezigheid. Een diagnostische toets is optioneel en kan op afspraak worden gemaakt.
Kosten
BSc/MSc WUR Studententarief | € 60,- |
WUR Medewerkers | € 250,- |
Regulier tarief | € 275,- |
De cursusprijs is exclusief het cursusmateriaal.
Betaling: We sturen je een factuur per email op de dag van de cursusstart.