<![CDATA[ Livestock Research Nieuws RSS ]]> <![CDATA[ Minder energie voor koeien na weglaten van de droogstand gunstig voor vruchtbaarheid ]]> Wed, 29 Jul 2020 07:52:00 GMT <![CDATA[ Opiniebijdrage NRC: De boer kan het niet alleen ]]> Mon, 20 Jul 2020 07:45:00 GMT <![CDATA[ WUR meet fijnstof en ammoniak in stallen uitgerust met klimaatsysteem ]]> Wed, 15 Jul 2020 08:12:00 GMT <![CDATA[ Kostprijs biggen en vleesvarkens hoger ]]> Mon, 06 Jul 2020 09:08:00 GMT <![CDATA[ Cursusaanbod stikstof in ontwikkeling ]]> Wed, 01 Jul 2020 09:44:00 GMT <![CDATA[ Hittestress bij varkens voorkomen met hitteprotocol ]]> Tue, 30 Jun 2020 11:40:00 GMT <![CDATA[ BES-uitbreiding is uitdaging voor veel Koeien & Kansen-bedrijven ]]> Sun, 28 Jun 2020 22:15:00 GMT <![CDATA[ Gert van Duinkerken in podcastserie 'Feed for Thought' over circulariteit in de diervoedersector ]]> Tue, 23 Jun 2020 10:08:00 GMT <![CDATA[ Meer ruimte voor klimaat en koe in melkveestal ]]> Fri, 19 Jun 2020 06:00:00 GMT <![CDATA[ WUR en agrarisch bedrijfsleven starten nieuw onderzoeksprogramma voor duurzame productie van gras en voedergewassen ]]> Fri, 19 Jun 2020 06:47:00 GMT <![CDATA[ Hogere saldo’s in langetermijnprognoses voor pluimvee ]]> Tue, 16 Jun 2020 11:16:00 GMT <![CDATA[ Breed4Food STW Partnershipdag ]]> Fri, 12 Jun 2020 09:17:00 GMT <![CDATA[ WUR presenteert aanpak stikstofprobleem ]]> Sat, 06 Jun 2020 06:00:00 GMT <![CDATA[ Triple Dairy en Dairy Delta Academy: Nieuwe kennis op maat ]]> Fri, 05 Jun 2020 09:38:00 GMT <![CDATA[ Stikstofbodemoverschot fors lager in 2019 ]]> Thu, 04 Jun 2020 08:26:00 GMT <![CDATA[ Verhogen eiwit van eigen land: Uitdaging voor De Marke ]]> Thu, 04 Jun 2020 10:59:00 GMT <![CDATA[ Langetermijnverwachting geitenmelk 58 euro ]]> Tue, 02 Jun 2020 06:00:00 GMT <![CDATA[ Langetermijnverwachting melkprijs 36 euro ]]> Thu, 28 May 2020 06:00:00 GMT <![CDATA[ Koeien & Kansen-ondernemers sturen op minder eiwit in rantsoen ]]> Tue, 26 May 2020 11:56:00 GMT <![CDATA[ Van genome editing tot insecten: Duurzaam Voedselsysteem – en hoe daar te komen ]]> Tue, 26 May 2020 11:58:00 GMT <![CDATA[ Start AGROS: bedrijven en WUR optimaliseren agro-ecologie met techniek ]]> Fri, 22 May 2020 12:47:00 GMT <![CDATA[ Varken levert veehouder meer op, maar kost ook meer ]]> Tue, 26 May 2020 07:24:00 GMT <![CDATA[ Zoektocht naar verband tussen uitstoot methaan en fokkerij ]]> Mon, 18 May 2020 11:37:00 GMT <![CDATA[ Online cursus Stressvrij omgaan met de koe gestart ]]> Fri, 15 May 2020 14:27:00 GMT <![CDATA[ Rassenvergelijking van sorghum in Nederland en België ]]> Fri, 15 May 2020 10:04:00 GMT