Lunchconcert Aseo Trio

In het kort
Lunchconcert- Dinsdag 20 januari 2026
- 12.30 - 13.30 uur
- Speakers corner, Impulse
- Gratis toegankelijk, open voor iedereen
Aseo Friesacher is een pianist en componist uit Wenen, die de afgelopen jaren naam heeft gemaakt in de Nederlandse jazzscene. Het half Japanse, half Oostenrijkse talent is bekroond met meerdere prijzen: eerste prijs van de Podium.Jazz Competition in Oostenrijk, finalist van de Leiden Jazz Award in 2021. Met zijn trio creëert hij een unieke muzikale identiteit en combineert hij jazz naadloos met invloeden uit de wereldmuziek.
Door inspiratie te putten uit andere culturen creëert het trio een boeiende fusie die genres overstijgt. Aseo staat bekend om zijn prachtige aanslag en levert een sonische ervaring die, zoals sommigen zouden zeggen, de hedendaagse jazz herdefinieert.
- Artiest / groep: Aseo Trio
- Genre: Modern Groove Jazz
- Programma: Presentatie van het nieuwe album “Wu Wei & The Art Of Living”

Aseo Trio
Over de lunchconcerten
Iedere dinsdag tussen 12.30 en 13.30 uur nodigen we je uit voor een lunchconcert of lunchoptreden op Wageningen Campus: een moment om samen te komen, te ontspannen en je te laten verrassen door live muziek of dans.
De lunchconcerten zijn waardevol omdat ze:
- verbinden – studenten, medewerkers en bezoekers ontmoeten elkaar in een informele setting
- verrassen – elke week staat een andere artiest en een ander genre centraal
- ruimte geven aan diversiteit – zowel professionele artiesten als studenten krijgen een podium
- energie geven – een optreden midden op de dag zorgt voor inspiratie en een frisse blik
Zo ontstaat een afwisselende reeks waarin geen week hetzelfde is.
Datum
12:30 - 13:30