Medewerkers

    Judith Arns.jpg

    Judith Arns

    Hoofd Wageningen in'to Languages

    E: judith.arns@wur.nl
    T: +31 (0)317 48 36 33

    Mariette van der Windt.jpg

    Mariëtte van der Windt

    Teamleider Service Centre

    E: mariette.vanderwindt@wur.nl
    T: +31 (0)317 48 25 52

    Lonneke Dortmans.jpg

    Lonneke Dortmans

    Teamleider Vertaling & tekstredactie

    E: vertaalservice@wur.nl
    T: +31 (0)6 31 13 21 46

    Bram de Jong.jpg

    Bram de Jong

    Medewerker Vertaling & tekstredactie

    E: vertaalservice@wur.nl
    T: +31 (0)317 48 20 80

    Ellen Dijkstra.jpg

    Ellen Dijkstra

    Medewerker Vertaling & tekstredactie

    E: vertaalservice@wur.nl
    T: +31 (0)317 48 20 80

    Susan Mennen.jpg

    Susan Mennen

    Senior medewerker Nederlands (NT2)

    E: susan.mennen@wur.nl
    T: +31 (0)6 46 08 51 75

    Peter Griffith.jpg

    Peter Griffith

    Senior medewerker Engels

    E: peter.griffith@wur.nl
    T: +31 (0)317 48 25 52

    Marly Gerkema Wolf.jpg

    Marly Gerkema-Wolf

    Medewerker Maatwerk

    E: marly.gerkema@wur.nl
    T: +31 (0)317 48 85 78

    Sanne Stet

    Medewerker Maatwerk

    E: tailor-made@wur.nl
    T: +31 (0)317 48 85 78

    Marlindy Roelofs.jpg

    Marlindy Roelofs

    Medewerker Service Centre

    E: marlindy.roelofs@wur.nl
    T: +31 (0)317 48 25 52

    Marike Hess

    Medewerker Service Centre

    E: marike.hess@wur.nl
    T: +31 (0)317 48 25 52

    Annick Dankers.jpg

    Annick Dankers

    Hoofd communicatie & pr

    E: into@wur.nl
    T: +31 (0)317 48 25 52

    Angela profielfoto klein.png

    Angela van Paasen

    Online marketing & communicatie

    E: angela.vanpaasen@wur.nl
    T: + 31 (0)317 48 25 52